Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia
Posadzki Miksokretem
Wykonujemy posadzki Miksokretem Estrich Boy, na rynku od 1992 roku.
PRACA Praca
Ogłoszenie wygasło 15 listopada 2021

Szwaczka

Opis:
HR Navigator zatrudni Pracowników do pracy w Niemczech w zakładzie Trium Technology GmBh na stanowisko:
Szwaczki

Lokalizacja: Niemcy, Weil am Rhein (na granicy szwajcarsko-niemiecko-francuskiej), okolice szwajcarskiej Bazylei, ok. 850 km od Zgorzelca

Trium Technology GmbH ma siedzibę w Weil am Rhein w Badenii-Wirtembergii w Niemczech i jest częścią przemysłu odzieżowego, przeważnie zajmują się szyciem akcesoriów odzieżowych tj. czapki, szaliki, torby, pościele, maseczki itp. – pod zamówienie Klienta.

Opis stanowiska:
Zadania:
• obróbka materiałów pod zamówienie Klienta (maseczki, plecaki, pościele – bardzo szeroki asortyment),
• obsługa maszyn do szycia,
• kontrola jakości wykonanego produktu.

Wymagania:
• doświadczenie w pracy jako szwaczka,
• znajomość języka niemieckiego – mile widziana,
• doświadczenie w szyciu na maszynach przemysłowych JUKA, stębnówka, overlock, dziurkarka itp.

Oferujemy:
- miejsce pracy: Weil am Rhein,
- umowę o pracę tymczasową,
- podstawową stawkę 10,15 € brutto/h (1600 - 1800 euro netto),
- legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
- zapewnienie bezpłatnego zakwaterowania,
- możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy,
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Kontakt z działem rekrutacji:
rekrutacja@hrnavigator.com.pl
+48 571 322 118
+48 571 322 116
+48 572 505 720
+48 515 909 950
+48 515 909 954

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96 oraz HR Creator z siedzibą w 30-390 Kraków, ul. Zawiła 69.
Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.
HR Creator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 14997.
Prosimy o dopisanie następujących klauzul:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator oraz HR Creator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.
dodane 18 października 2021

Odsłon: 193
HR Navigator
Telefon +48515909950
Email praca@hrnavigator.com.pl
ID ogłoszenia: OB000070013
Wyświetleń: 193

Kategorie ogłoszeń

Ostatnio przeglądane

w środę, godzina 17:15 Biłgoraj
Pół wieku razem
W środowe popołudnie 24 listopada w Biłgorajskim Centrum Kultury odbyła się uroczystość Złotych Godów, czyli 50-lecia pożycia małżeńskiego. Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie i kwiaty wręczył małżeństwom burmistrz Janusz Rosłan.
w piątek, godzina 10:12 Gmina Biłgoraj
Pensja wójta w górę
dzisiaj, 10:20 Józefów
Wyższe opłaty za śmieci
20 listopada 2021 Biłgoraj
Kontrole straży miejskiej w Biłgoraju. Wykryto nieprawidłowości
W ostatnim czasie na terenie Biłgoraja prowadzone były kontrole dotyczące odprowadzania wód opadowych do kanalizacji sanitarnej. Okazało się, że nie wszyscy przestrzegają zasad. Właścicieli nieruchomości zobowiązano do usunięcia nieprawidłowości.
w czwartek, godzina 14:01 Ruda Zagrody
Ogromne straty po pożarze w gminie Biłgoraj
dzisiaj, 11:05 Lubelszczyzna
45 zakażeń i 1 zgon w powiecie
dzisiaj, 10:07 Tarnogród
"Skarby Tarnogrodu - grodu u bram Roztocza" - wystawa w Tarnogrodzki Ośrodku Kultury
Grupa EKSPLORATORZY to pasjonaci odkrywcy: Janusz Szabat, Piotr Magoch i Grzegorz Szymanik, którzy w wolnym czasie wnikliwie przeszukują miejsca odsłonięte podczas przebudowy drogi nr 835.
18 listopada 2021 Zwierzyniec
Wypadek na trasie 858. Nie żyje mieszkanka gminy Tereszpol
w czwartek, godzina 13:00 Biłgoraj
Dwóch mężczyzn usłyszało zarzuty za posiadanie narkotyków
17 listopada 2021 Biłgoraj
Nadleśnictwo odpowiada na artykuł pt. "Co dzieje się w lesie?"
Tydzień temu opublikowaliśmy artykuł pt. https://bilgorajska.pl/aktualnosc,25196,0,0,0,Co-dzieje-sie-w-lesieOE.html. Przedstawiliśmy obawy grupy działającej pod nazwą "Biłgoraj broni swojego lasu". Dziś, zgodnie z zapowiedzią prezentujemy stanowisko Nadleśnictwa Biłgoraj w tej kwestii.
dzisiaj, 08:30 Biłgoraj
Zostało jeszcze 1,5 tony azbestu do usunięcia
w środę, godzina 09:12 Lubelszczyzna
Nowe nieoznakowane radiowozy na drogach Lubelszczyzny
w niedzielę, godzina 10:50 Biszcza
47-latek usłyszał zarzut nieudzielenia pomocy
Zarzut nieudzielenia pomocy poszkodowanemu pieszemu usłyszał 47-latek z powiatu pruszkowskiego, który w minioną środę w Biszczy oddalił się z miejsca wypadku. Pieszy, który dostał się pod koła kierowanego przez niego volkswagena, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Zatrzymany mężczyzna posiadał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych ponieważ był w przeszłości kilkukrotnie zatrzymywany za prowadzenie pod wpływem alkoholu.
w piątek, godzina 12:19 Lubelszczyzna
Ponad dwa razy mniej nowych zakażeń w powiecie
w czwartek, godzina 08:02 Nowy Bidaczów
Ośrodek szkoleniowo-terapeutyczny w Nowym Bidaczowie gotowy
16 listopada 2021 Biłgoraj
Wieczór Darczyńcy 2021
W sobotni wieczór 13 listopada odbył się kolejny Wieczór Darczyńcy, tym razem wydarzenie miało formę hybrydową. Udało się zebrać 20 tys. zł.
we wtorek, godzina 09:05 Biłgoraj
Ogromna kwota zebrana podczas kiermaszu dla Kuby Osucha
w czwartek, godzina 09:14 Biłgoraj
Wiemy, kiedy rozbłysną świąteczne iluminacje!
13 listopada 2021 Biłgoraj
Ubywa nas
Wg statysty Urzędu Stanu Cywilnego w Biłgoraju w pierwszym półroczu bieżącego roku zanotowano więcej zgonów niż urodzeń. Najwięcej, bo 80 osób zmarło w marcu, najmniej w maju. Szczegóły poniżej.
w piątek, godzina 10:42 Powiat
Stracił ponad 10 000 złotych inwestując w kryptowaluty
w środę, godzina 08:05 Józefów
Trwa montaż fotowoltaiki
Sześćdziesięciolecie chóru "Echo"
Chór Męski Ziemi Biłgorajskiej "Echo" działa w Biłgorajskim Centrum Kultury już 60 lat. Uroczyste obchody jubileuszu, z udziałem chórzystów i zaproszonych gości, zorganizowano w sobotę 13 listopada.
w niedzielę, godzina 11:18 Biłgoraj
Kiermasz dla Kuby przy Sanktuarium Św. Marii Magdaleny
w czwartek, godzina 12:48 Lubelszczyzna
7 zgonów z powodu COVID-19 na Lubelszczyźnie, 1 w powiecie

telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl