Takiego świętowania w Biłgoraju dawno nie było. Plac przy Biłgorajskim Centrum Kultury wypełnił się dziećmi. A to z powodu wielkiej imprezy zorganizowanej właśnie dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka.
![Tak wyglądał biłgorajski Dzień Dziecka [NOWE ZDJĘCIA]](https://im2.bilgorajska.pl/zdjecie-artykul-35617-066.jpg)
Biłgorajskie Centrum Kultury zaprosiło dzieci, ale także ich rodziny do wspólnego świętowania Dnia Dziecka.
Wydarzenie zaplanowano na niedzielę, 1 czerwca, a odbyło się ono na placu przy BCK.
Organizatorzy przygotowali bogaty program pełen atrakcji, zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych uczestników.
czytaj dalej ⇓ REKLAMA
Zaplanowano m.in. występy artystyczne, spektakl teatralny "Wróbelek Elemelek", zabawy z animatorami, konkursy z nagrodami, pokaz mody, a także piana party oraz bicie rekordu w tańcu "Cały Biłgoraj tańczy".
Podczas wydarzenia prowadzona była zbiórka charytatywna na rzecz Igi Karczmarczyk.
red.

Zarejestruj się
Zaloguj się








![Tak wyglądał biłgorajski Dzień Dziecka [NOWE ZDJĘCIA]](https://im2.bilgorajska.pl/glowne-artykul-470-35617-066.jpg)











Redakcja telefon
Skrzynka alarmowa
Redakcja e-mail