Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
POWIAT
2017.02.24 10:35

Oświadczenie Andrzeja Koziny

Oświadczenie Andrzeja Koziny dotyczące publikacju artykułu na portalu "Gazeta Zamojska - zamojska.org" pod tytułem: "Problemy z prawem ma radny Andrzej K.?"
Oświadczenie Andrzeja Koziny
Oświadczenie Andrzeja Koziny

W związku z publikacją artykułu na portalu "Gazeta Zamojska - zamojska.org" pod tytułem: " Problemy z prawem ma radny Andrzej K.? ". Oświadczam, że podane informacje są nie prawdziwe i ewidentnie naruszają dobra osobiste a także prawo karne. W sposób nie uprawniony użyto mojego wizerunku z czarną przepaską na oczach oraz skrótu: " K. " co sugerować ma, że jestem podejrzany a nie postawiono mi żadnych zarzutów.

Z uwagi na publikację portalu: "Gazeta Zamojska - zamojska.org" występuję na stosowną drogę prawną.

Andrzej Kozina

Radny Rady Powiatu

Przewodniczący FM PiS Powiatu Biłgorajskiego

red.
REKLAMA
Oceń:
3 głosy
Oświadczenie Andrzeja Koziny, 5.0000 out of 5 based on 3 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 15096
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (15)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
4ea-9ef
~ Zespawana Agata  Co jest z przekrętami Łukasza w Nisku i Chełmie ? dlaczego się nikt tym nie zajmuje a może wszystko się toczy ? Co z rusztowaniami czy traktorem lamborgini ?
24 lutego 2017
+15
-0
PL
c0c-2ac
~ Grzegorz Buczek  Nie dziwi mnie to, co wyprawia pan B. i jego gazeta. Mnie podczas wyborów próbowali wrobić w próbę zamachu na siedzibę PiS za ujawnianie nielegalnych praktyk wyborczych oraz hipokryzji, jak to wszystkim wszystk dadzą i że są "stąd". Na całe szczęście zorientowałem się w porę, że popełniłem błąd w komentarzu do komentarza i edytowałem tekst. Dzięki temu udowodniłem w sądzie swoją niewinność, a wyrok w tej sprawie zapadł z kożyścią dla mnie. Ale gazeta zrobiła ze mnie bandytę nie raczyła nawet przeprosić.
25 lutego 2017
+14
-0
Ostatnio dodane komentarze
PL
6ff-8d8
~ Za Andrzeja !   Głowa do góry Borowiec panu aby zazdrości !
5 marca 2017
+5
-0
FR
87a-0a4
~ Eleonora   Bardzo elegancki i przystojny pan.
26 lutego 2017
+7
-3
PL
f9a-3b8
~ Jasio   Andrzej Kozina dziecko wychowane przez, ojca ! Jak został radnym powiatowym ! Tomu się nie wiedzie ! Ktoś mu rzuca kłody pod, nogi! Gdzie jest pies pogrzebany ? Zawsze jest wyjście z trudnej, sytuacji ! Andrzejku dobrze się, ożeń ! Tylko z Żydówką z Warszawy ! Jak mnie nie posłuchasz ? To twój problem !
26 lutego 2017
+9
-1
PL
48e-1d6
~ Visiong Consulting   Szymon syn Józefa B , otrzymał dotacje na działalność w skierniewicach a tak naprawde mieszkał w rzeszowie , kupił samochód volvo zamiast wydać w rozwój firmy na terenie skierniewic
25 lutego 2017
+7
-2
PL
2be-fe9
~ xxx   co wy chcecie od Łukasza .Chłopina ma dwie matury a Wy mówicie,że to głąb.
25 lutego 2017
+11
-0
PL
8cf-09b
~ do znajomego   Bo Łukasz ledwo co podstawówkę skończył , był w zawodówce i go wyrzucili bo gorszego głąba nie widzieli to przeniósł się do Leska a Agata taka sama jak Łukasz i cała ich rodzina . Na każdego firma założona . Niech Urząd Skarbowy sprawdzi firmę Krystyny bo na Szczebrzeszyn siedziba a mieszka w Aleksandrowie pełnomocnik Łukasz
25 lutego 2017
+11
-0
PL
c0c-2ac
~ Grzegorz Buczek   Nie dziwi mnie to, co wyprawia pan B. i jego gazeta. Mnie podczas wyborów próbowali wrobić w próbę zamachu na siedzibę PiS za ujawnianie nielegalnych praktyk wyborczych oraz hipokryzji, jak to wszystkim wszystk dadzą i że są "stąd". Na całe szczęście zorientowałem się w porę, że popełniłem błąd w komentarzu do komentarza i edytowałem tekst. Dzięki temu udowodniłem w sądzie swoją niewinność, a wyrok w tej sprawie zapadł z kożyścią dla mnie. Ale gazeta zrobiła ze mnie bandytę nie raczyła nawet przeprosić.
25 lutego 2017
+14
-0
PL
90a-5ae
~ znajomy   On jest rozwiedziony. Ten człowiek jest zdemoralizowany i dlatego tyle zła ludziom uczynił, gdyż nigdy nie doznał miłości i szacunku bliźniego.
24 lutego 2017
+6
-1
PL
fa9-cdf
~ obserwator   Niech M. zdefiniuje co znaczy lewica a co prawica.
Obserwując działania PiS, dominują tam lewicowe przekonania i decyzje.
Szyldy takiej czy innej opcji nie mają znaczenia, liczy się konkretne działanie.Dziś lewica to PiS z 500 plus itd.
24 lutego 2017
+6
-5
PL
4ea-9ef
~ Zespawana Agata   Co jest z przekrętami Łukasza w Nisku i Chełmie ? dlaczego się nikt tym nie zajmuje a może wszystko się toczy ? Co z rusztowaniami czy traktorem lamborgini ?
24 lutego 2017
+15
-0
PL
cb6-60b
~ GOSC   Panie Andrzeju głowa do góry. Kto Pana zna ten na pewno nie uwierzy w te bzdury ale takie powiedzenie, że ,,Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada,, !!! Prawda zawsze zwycięża!!!
24 lutego 2017
+11
-2
PL
e5a-b5b
~ LEWICOWY   Człowieku ty jesteś chory tylko Radecznica cię może uratować jak możesz tak oczerniać niewinne osoby tam miejsce masz zagwarantowane
24 lutego 2017
+2
-21
PL
34b-f09
~ A.   Trzeba było nie pchać łap tam, gdzie nie trzeba!
24 lutego 2017
+11
-15
PL
297-4ac
~ zw   Kogo to obchodzi. Człowieku ludzie myślą ja przeżyć od wypłaty do wypłaty , bo podwyżek w zakładach niewolniczych nie ma po 20 lat, zrób apel do wyzyskiwaczy ,żeby lepiej płacili i do księży też bo z koszykami po kościele umieją ganiać ale powiedzieć zdziercy płać więcej jak cię stać to już nie .
24 lutego 2017
+14
-10
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w poniedziałek, godzina 09:25 Biłgoraj
Nagrody burmistrza dla dyrektorów i nauczycieli [LISTA WYRÓŻNIONYCH]
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej burmistrz Biłgoraja przyznał nagrody dyrektorom szkół, przedszkoli oraz nauczycieli. Kto tym razem został wyróżniony?
dzisiaj, 10:09 Gmina Biłgoraj
Nauczyciele z gminy Biłgoraj wyróżnieni [LISTA NAGRODZONYCH]
dzisiaj, 08:17 Biłgoraj
Nauka zdalna wróci? Minister Czarnek jasno o planach resortu
w niedzielę, godzina 22:52 Józefów
Zenek Martyniuk gwiazdą festynu charytatywnego na rzecz mieszkanki gminy Józefów
Artyści znani z prestiżowych festiwali i popularnych programów telewizyjnych, zespoły disco polo oraz koła gospodyń wiejskich z kilku gmin powiatu biłgorajskiego włączyły się w pomoc dla mieszkanki Samsonówki w gminie Józefów. W niedzielę 17 października zorganizowano koncert charytatywny pod hasłem "Wybudźmy Elżbietę", którego gwiazdą był Zenon Martyniuk.
we wtorek, godzina 09:12 Biłgoraj
Magda Steczkowska wystąpi w Biłgoraju
dzisiaj, 08:06 Biłgoraj
60 wniosków i prawie 100 kg zużytych baterii
w piątek, godzina 18:28 Józefów
W Józefowie podsumowano dwie inwestycje drogowe
W piątkowe popołudnie 15 października, na skrzyżowaniu dróg odbyło się spotkanie, którego celem było podsumowanie dwóch dużych inwestycji drogowych, wykonanych w ramach projektu "Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego Lubelszczyzny". Zadania mogły zostać zrealizowane dzięki wsparciu w wysokości 10 milionów złotych, jakie samorząd ZDW z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz z budżetu województwa.
dzisiaj, 07:47 Biłgoraj
Uczniowie ZSBiO w niezwykłej podróży w niezwykłe miejsca
we wtorek, godzina 10:55 Lubelszczyzna
Jedna czwarta zakażeń pochodzi z Lubelszczyzny
8 października 2021 Biłgoraj
Rozmawiali o gospodarce leśnej
W piątkowe popołudnie 8 października, odbyło się spotkanie dotyczące gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Biłgoraj. Udział w nim wzięli m.in. nadleśniczy, burmistrz Biłgoraja, ale także przedsiębiorcy związani z branżą leśną oraz przedstawiciele aktywistów, walczących o zaniechanie wycinki lasu.
we wtorek, godzina 15:32 Biłgoraj
Wizyta ukraińskiej delegacji. Goście odwiedzili starostwo, szkoły i Zakład Zagospodarowania Odpadów
w poniedziałek, godzina 15:00 Biłgoraj
PCK rozdawał żywność dla potrzebujących
13 października 2021 Biłgoraj
Będzie remont ulicy Nadstawnej
Zarząd Dróg Powiatowych w Biłgoraju ogłosił przetarg na remont ulicy Nadstawnej. Przebudowa będzie kosztować ponad 2,1 mln zł, a 900 tys. zł dołoży Urząd Miasta w Biłgoraju.
w niedzielę, godzina 16:48 Kociołki
Upamiętnili osadę leśną Kociołki
we wtorek, godzina 18:24 Biłgoraj
37. rocznica męczeńskiej śmierci legendarnego kapelana "Solidarności"
7 października 2021 Obsza
Ofensywa drogowa w powiecie biłgorajskim
W latach 2019-2021 na terenie powiatu biłgorajskiego powstało blisko 23 km nowej nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 863. Inwestycje pochłonęły łącznie ponad 8,5 mln zł. Konferencja dotycząca remontów prowadzonych przez samorząd województwa lubelskiego wraz z Zarządem Dróg Wojewódzkich w Lublinie i jednostkami samorządów terytorialnych odbyła się w czwartek 7 października.
w piątek, godzina 08:52 Biłgoraj
Burmistrz ostrzega przed kontrolami ze strony policji i straży miejskiej
w sobotę, godzina 19:37 Biłgoraj
W Biłgoraju otwarto biuro Solidarnej Polski
9 października 2021 Samsonówka
Potrzebny dawca szpiku dla Darka
Darek Szydełko to mieszkaniec gminy Józefów. 1 września usłyszał diagnozę - przewlekła białaczka mielomonocytowa. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego dawcy. Włączmy się w akcję, pomóżmy i zarejestrujmy się na stronie organizacji non-profit jaką jest DKMS.
w niedzielę, godzina 15:08 Wólka Czernięcińska
Otwarcie ciągu dróg powiatowych w Wólce Czernięcińskiej
w niedzielę, godzina 20:07 Biłgoraj
Biłgorajska Orkiestra Dęta im. Czesława Nizio ma już 100 lat
6 października 2021 Bukowina
Laur Konserwatorski 2021 dla kościoła w Bukowinie
Laurem Konserwatorskim w 2021 roku wyróżniono Stowarzyszenie Na Rzecz Bukowiny i parafię rzymskokatolicką pw. Najświętszego Serca Jezusa w Biszczy - za prace konserwatorskie i restauratorskie dekoracji malarskiej w kościele filialnym pw. Ofiarowania NMP w Bukowinie.
10 października 2021 Biłgoraj
Garażówka po raz 20.
w poniedziałek, godzina 11:56 Lubelszczyzna
Lubelszczyzna znów w czołówce pod względem zakażeń
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl