Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Biłgoraj
2018.04.29 11:29

Podziękowania dla byłego komendanta policji

W połowie kwietnia na emeryturę odszedł dotychczasowy szef biłgorajskiej policji Ryszard Piłat. Za pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie byłemu komendantowi dziękował burmistrz Biłgoraj Janusz Rosłan.
Podziękowania dla byłego komendanta policji
Podziękowania dla byłego komendanta policji

O zmianach kadrowych w biłgorajskiej komendzie pisaliśmy w artykule pt. Zmiana na stanowisku komendanta w Biłgoraju. Po ponad 30 latach służby na emeryturę odszedł dotychczasowy komendant insp. Ryszard Piłat. Pełnienie tych obowiązków powierzono podinsp. Markowi Jamrozowi.

W środę, 25 kwietnia, podczas obrad Rady Miasta za wiele lat pracy na rzecz bezpieczeństwa powiatu dziękował byłemu już komendantowi burmistrz Janusz Rosłan. - Było dla mnie prawdziwym zaszczytem to, że mogłem z panem współpracować. W imieniu samorządu dziękuję za owocną współpracę, trudno mi znaleźć słowa, by ocenić relacje między policją i samorządem w okresie kiedy to pan pełnił tę funkcję. Gratuluję komendantowi tego, że biłgorajska policja osiąga najwyższe wyniki w województwie lubelskim - mówił burmistrz Janusz Rosłan i dodał, że wierzy głęboko, że współpraca z nowym szefem biłgorajskiej komendy będzie równie owocna.

- Poznałem pana jako człowieka o ogromnej kulturze osobistej, człowieka, który może być wzorem dla wszystkich policjantów i każdego z nas - zaznaczył włodarz Biłgoraja i wręczył Ryszardowi Piłatowi upominek, który ma umilić czas spędzony na emeryturze.

- Jestem zaszczycony tą formą pożegnania mnie, starałem się i robiłem wszystko, by ten produkt, którym jest bezpieczeństwo mieszkańców powiatu był jak najlepszy. Mam nadzieję, że mieszkańców zarówno miasta, jak i powiatu czuli się bezpiecznie i byli bezpieczni. Przez przełożonych byliśmy oceniani bardzo wysoko, ubiegły rok zakończyliśmy na pierwszym miejscu pod względem wykrywalności przestępstw wśród komend w całym województwie, ale to też dlatego, że w Biłgoraju jest świetna załoga, wysoko wykwalifikowana i dobrze wykształcona. Dziękuję za wszystko - podsumował Ryszard Piłat.

red.
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Podziękowania dla byłego komendanta policji, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 4220
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (22)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
b58-467
~ do MM  Chcesz się popisać ale nie wyszło. W ustawie dezubekizacyjnej nic się nie mówi o MO. Praca w MO jest traktowana na równi z pracą w Policji.
29 kwietnia 2018
+59
-5
c95-6cf
~ elew  Proponuję obniżyć emerytury wszystkim którzy odbywali zasadniczą służbę wojskową w LWP.
29 kwietnia 2018
+48
-3
c20-cb0
~ Ja  A gdzie podziekowania ksiezy wszystkie procesje obstawiala policja,zapomnieli czy ten juz im niepotrzebny ,bo jest nowy.
29 kwietnia 2018
+47
-3
Ostatnio dodane komentarze
dd0-c48
~ przywrócicc obowiązkowy pobór do wojska  do ~ elew   Do LWP wcielali wszystkich z odpowiednią kategorią zdrowia i nikt ich nie pytał o zdanie czy chcą odywać służbę wojskową !
Natomiast tych, którzy byli niewygodni dla władzy koszarowali bez większych ceregieli albo to paki?
1 maja 2018
+8
-0
296-e5a
~ formaldehyd  do ~ advocem   I na szczęście USTAWAMI z Prl-u można już sobie tyłek podetrzeć.
30 kwietnia 2018
+1
-12
c15-1bd
~ advocem   Zadania i uprawnienia formacji zbrojnych w tym Policji, określają ustawy a nie jakieś tam statuty.
30 kwietnia 2018
+16
-0
0a3-681
~ formaldehyd  do ~ do formaldehyd   Nie kłam. Chodzi mi o statuty i zadania,które wg.Ciebie się nie zmieniły. Zmieniły się. I to zasadniczo. A za PRL-u napisano je tak, żebyś teraz pisał androny.
30 kwietnia 2018
+1
-24
cae-397
~ do formaldehyd   IPN bada i naukowo opisuje co te formacje robiły. Masz pracowników IPN za idiotów?.
30 kwietnia 2018
+22
-1
de7-4a5
~ formaldehyd  do ~ advocem   Papier wszystko przyjmie. Chyba idiota napisałby szczerze co te formacje miały w rzeczywistości robić. I robiły. Advocatus diaboli się znalazł.
30 kwietnia 2018
+0
-21
949-419
~ advocem   Wiedza historyczna części społeczeństwa jest porażająco niska. Na wstępie proponuję zapoznać się ze skrótami nazw formacji, ich zadaniami i latami działalności: KBW, ROMO, ORMO, UB, SB, MO, ZOMO, PCP, BCP, ZOMO, OP i PP. Może okazać się że zadania części w/w formacji nie zmieniły się od lat.
30 kwietnia 2018
+37
-4
a78-c64
~ be łem wu   Dzięęęęęęęęęęęęęęęęęęęękuuuuuuuujeeeeeeeeeeeeemyyyyyyyyyyyyy
Doooooooooooowiiiiiiiiiiiiiiiiidzeeeeeeeeeeeeeniaaaaaaaaaaaa
30 kwietnia 2018
+21
-1
f6c-925
~ ale   bo rosłan ma radcę prawnego Batkowskiego co Był Komendantem milicji ... ale on tego nie pamięta
29 kwietnia 2018
+4
-31
469-2dc
~ nghg   Robolom nikt nie dziękuje chociaż to grupa fizycznych ludzi napędza dochód narodowy reszt to urzędasy co dysponują ich kasą zabraną w formie podatków.Kupa nierobów i krętaczy
29 kwietnia 2018
+4
-27
6e0-692
~ george  do ~ george   czyzby w Bilgoraju bylo tak duzo zwolennikow SB ,MO i ORMO ze tak gwaltownie zareagowali na czerwono
29 kwietnia 2018
+9
-33
e3e-392
~ Jasiek   Nikt nie będzie za nim płakał!
29 kwietnia 2018
+8
-31
c95-6cf
~ elew   Proponuję obniżyć emerytury wszystkim którzy odbywali zasadniczą służbę wojskową w LWP.
29 kwietnia 2018
+48
-3
121-ecd
~ george   koorwa mac,podziekowanie za prace. Jakie podziekowanie,za prace dostawal pieniadze z naszej kieszeni i to dobre pieniadze za siedzenie za biurkiem.Towarzystwo wzajemnej adoracji
29 kwietnia 2018
+7
-38
c20-cb0
~ Ja   A gdzie podziekowania ksiezy wszystkie procesje obstawiala policja,zapomnieli czy ten juz im niepotrzebny ,bo jest nowy.
29 kwietnia 2018
+47
-3
0ba-9a5
~ pamietliwy  do ~ MM   Jamroz op sluzbie w zomo tez pracowal w MO.
29 kwietnia 2018
+4
-48
2cb-9f5
~ MM  do ~ do MM   Pracując w MO musiał mieć legitymację SB,a to już go podciąga pod ten paragraf, tam nawet sekretarka miała legitymację SB.
29 kwietnia 2018
+5
-40
aa5-ceb
~ j64  
KE chce przyznać lekarzom i pielęgniarkom prawa policyjne?
(27 Kwiecień 2018)

Komisja i Unia Europejska
Urzędnicy z Brukseli są dobrze opłacanymi sługusami koncernów farmaceutycznych.
Inaczej nie można tego ująć, czytając prawa policyjne, jakie Komisja Europejska z przewodniczącym Jean-Claude Junckerem, chce przyznać lekarzom i pielęgniarkom.
Polecam zamienić szpitale i przychodnie na bunkry wojskowe. Lekarze i pielęgniarki chodziliby w mundurach wojskowych.
Najbardziej chronionym miejscem byłby punkt szczepień.
Przynajmniej naród wiedziałby, gdzie idzie i po co.
Dzisiaj farmaceutyczni oprawcy schowali się za białymi mundurami i udają naszych przyjaciół.
Skoro szczepionki to takie szczęście dla narodów, to dlaczego planują wdrożyć szczepionkowy przymus z elektroniczną kontrolą?
Dlaczego, jak coś jest zdrowe dla człowieka, musi być przymusowe?
Widocznie ani nie jest zdrowe, ani bezpieczne, dlatego wprowadzają terror szczepionkowy.
Sami swoim działaniem udowadniają, że coś jest nie tak ze szczepionkami.
Proszę przeczytać, co KE planuje.
Komisja zaapelowała do państw członkowskich o podjęcie 20 działań, w tym:
opracowanie i wdrożenie do 2020 r. krajowych lub regionalnych planów szczepień, zakładających co najmniej 95-procentową wyszczepialność w przypadku odry;
wprowadzenie rutynowych kontroli statusu szczepień i regularnych możliwości zaszczepienia się w różnym wieku, np. w szkołach czy w miejscu pracy;
przedstawienie opcji wspólnej karty szczepień w formacie elektronicznym, która miałaby zastosowanie transgraniczne;
ustanowienie do 2019 r. europejskiego portalu informacyjnego na temat szczepień, aby zapewnić dostępne online obiektywne, przejrzyste i aktualne informacje naukowe na temat korzyści ze szczepień i bezpieczeństwa szczepień;
ograniczenie ryzyka niedoborów przez stworzenie wirtualnej hurtowni danych UE dotyczących zapasów szczepionek i zapotrzebowania na nie, tak aby ułatwić dobrowolną wymianę informacji na temat dostępnych zapasów i niedoborów niezbędnych szczepionek;
zapewnienie wszystkim pracownikom służby zdrowia niezbędnego przeszkolenia, tak aby mogli śmiało przeprowadzać szczepienia i reagować na uchylanie się od szczepień;
powołanie koalicji na rzecz szczepień, aby zrzeszyć europejskie stowarzyszenia pracowników służby zdrowia oraz stowarzyszenia studenckie zajmujące się tą kwestią; celem koalicji będzie zobowiązanie się do dokładnego informowania opinii publicznej, zwalczanie mitów i wymiana najlepszych praktyk;
ustanowienie europejskiego systemu wymiany informacji, aby zgromadzić wiedzę i opracować do 2020 r. wytyczne na potrzeby podstawowego unijnego kalendarza szczepień, obejmującego dawkowanie i przedziały wiekowe, wspólnie przyjęte przez wszystkie państwa członkowskie;
zacieśnienie partnerstwa i współpracy w dziedzinie szczepień z partnerami międzynarodowymi.
Wniosek Komisji będzie omawiany przez Radę i ma zostać przyjęty przed końcem 2018 r. oraz natychmiast wejść w życie.
Komisja będzie następnie co trzy lata składać sprawozdanie z postępów w realizacji zalecenia.
Komisja sporządzi ponadto sprawozdanie w sprawie poziomu zaufania do szczepień w UE.
Na czyją korzyść oni działają?
Co na to politycy, warszawski rząd?
źródło: http://www.medexpress.pl
29 kwietnia 2018
+1
-13
0fb-49d
~ Anka   Teraz pora podziękować panu Roslanowi i panu Klecha. Rosłana zmienić i wybrać nowego burmistrza a Klecha na emeryturę.
29 kwietnia 2018
+10
-36
b58-467
~ do MM   Chcesz się popisać ale nie wyszło. W ustawie dezubekizacyjnej nic się nie mówi o MO. Praca w MO jest traktowana na równi z pracą w Policji.
29 kwietnia 2018
+59
-5
934-9b0
~ MM   Ile mu obniżyli emeryturę za prace MO,mając ponad 30 lat służby musiał pracować w MO.
29 kwietnia 2018
+5
-34
196-ed4
~ Miki   Za co te podziękowania za zastawione chodniki, za picie w każdym paku w mieście za brak patroli pieszych za ukrywanie się po katach i żarcie kebabow za mapę zagrożeń cała czerwona z którą się nic nie robi ?
Kiedy policja zacznie wykonywać swoje obowiązki za które mają płacone ?
29 kwietnia 2018
+31
-18
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w czwartek, godzina 15:38 Biłgoraj
Regionalny Dzień Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczył minister Czarnek
W czwartkowe południe 21 października, w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju odbył się Dzień Edukacji Narodowej. Udział w w wydarzeniu zorganizowanym przez Lubelskie Kuratorium Oświaty oraz powiat biłgorajski wzięli minister edukacji Przemysław Czarnek, wicewojewoda lubelski Bolesław Gzik i lubelska kurator oświaty Teresa Misiuk.
dzisiaj, 08:12 Józefów
Rzeźby Jana Chodary do obejrzenia w Józefowie
w piątek, godzina 08:48 Biłgoraj
Kolejne klasy będą uczyć się zdalnie
w sobotę, godzina 15:43 Biłgoraj
Diabetycy świętowali 20-lecie istnienia koła powiatowego
W sobotnie przedpołudnie 23 października rozpoczęły się uroczyste obchody 20-lecia istnienia Koła Powiatowego PSD w Biłgoraju. Była msza św., a następnie wręczenie odznaczeń i medali.
w środę, godzina 10:09 Gmina Biłgoraj
Nauczyciele z gminy Biłgoraj wyróżnieni [LISTA NAGRODZONYCH]
w czwartek, godzina 09:20 Biłgoraj
Przedszkolaki na kwarantannie
w poniedziałek, godzina 09:25 Biłgoraj
Nagrody burmistrza dla dyrektorów i nauczycieli [LISTA WYRÓŻNIONYCH]
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej burmistrz Biłgoraja przyznał nagrody dyrektorom szkół, przedszkoli oraz nauczycieli. Kto tym razem został wyróżniony?
w sobotę, godzina 11:24 Lubelszczyzna
29 potwierdzonych przypadków i 1 zgon w powiecie
w czwartek, godzina 09:22 Powiat
Trzy zdarzenia drogowe z udziałem dzikich zwierząt
w piątek, godzina 09:07 Biłgoraj
Remont hali przy ZSBiO zakończony. Podsumowano 2,5-milionową inwestycję
Pod koniec lutego br. ruszył długo wyczekiwany remont hali sportowej przy Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Zadanie zakończyło się zgodnie z planem, wraz z końcem wakacji. Inwestycja pochłonęła 2,5 mln zł. W czwartek 21 października uroczyście podsumowano zadanie.
w piątek, godzina 09:40 Powiat
Pijani kierowcy ciężarówki i quada. Jeden nie ustąpił pierwszeństwa, drugi zderzył się z busem
w piątek, godzina 18:07 Lubelszczyzna
870 pacjentów na łóżkach covidowych, w tym 54 na łóżkach respiratorowych
w sobotę, godzina 11:17 Obsza
Akt oskarżenia trafił do sądu. Wnuk odpowie za zabójstwo babci
W maju br. w jednej z miejscowości na terenie gminy Obsza doszło do tragedii. 26-letni mężczyzna pobił swoją babcię, kobieta zmarła. W połowie października do sądu został skierowany akt oskarżenia.
w piątek, godzina 10:57 Lubelszczyzna
Zakażenia w górę. W województwie prawie 30 tys. osób na kwarantannie
we wtorek, godzina 09:12 Biłgoraj
Magda Steczkowska wystąpi w Biłgoraju
17 października 2021 Józefów
Zenek Martyniuk gwiazdą festynu charytatywnego na rzecz mieszkanki gminy Józefów
Artyści znani z prestiżowych festiwali i popularnych programów telewizyjnych, zespoły disco polo oraz koła gospodyń wiejskich z kilku gmin powiatu biłgorajskiego włączyły się w pomoc dla mieszkanki Samsonówki w gminie Józefów. W niedzielę 17 października zorganizowano koncert charytatywny pod hasłem "Wybudźmy Elżbietę", którego gwiazdą był Zenon Martyniuk.
w środę, godzina 08:17 Biłgoraj
Nauka zdalna wróci? Minister Czarnek jasno o planach resortu
15 października 2021 Biłgoraj
Burmistrz ostrzega przed kontrolami ze strony policji i straży miejskiej
w piątek, godzina 16:28 Biłgoraj
Artyści z niepełnosprawnościami zaprezentowali się na scenie
Po roku przerwy spowodowanej pandemią w piątek 23 października na scenie Biłgorajskiego Centrum Kultury odbył się Przegląd Twórczości Muzyczno-Teatralnej Osób Niepełnosprawnych. To już XVII edycja wydarzenia organizowanego przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za Krokiem" w Zamościu Koło Terenowe w Biłgoraju.
w sobotę, godzina 09:32 Józefów
Złote Gody w Józefowie
w środę, godzina 12:27 Lubelszczyzna
Ponad 5,5 tys. nowych zakażeń, najwięcej znów na Lubelszczyźnie
15 października 2021 Józefów
W Józefowie podsumowano dwie inwestycje drogowe
W piątkowe popołudnie 15 października, na skrzyżowaniu dróg odbyło się spotkanie, którego celem było podsumowanie dwóch dużych inwestycji drogowych, wykonanych w ramach projektu "Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego Lubelszczyzny". Zadania mogły zostać zrealizowane dzięki wsparciu w wysokości 10 milionów złotych, jakie samorząd ZDW z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz z budżetu województwa.
w piątek, godzina 09:45 Powiat
Co? Gdzie? Kiedy?
17 października 2021 Kociołki
Upamiętnili osadę leśną Kociołki
9 października 2021 Samsonówka
Potrzebny dawca szpiku dla Darka
Darek Szydełko to mieszkaniec gminy Józefów. 1 września usłyszał diagnozę - przewlekła białaczka mielomonocytowa. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego dawcy. Włączmy się w akcję, pomóżmy i zarejestrujmy się na stronie organizacji non-profit jaką jest DKMS.
w piątek, godzina 07:21 Biłgoraj
Święto Patrona w Katolickim Liceum
w czwartek, godzina 14:27 Lubelszczyzna
1 221 przypadków na Lubelszczyźnie, w tym 37 w powiecie
13 października 2021 Biłgoraj
Będzie remont ulicy Nadstawnej
Zarząd Dróg Powiatowych w Biłgoraju ogłosił przetarg na remont ulicy Nadstawnej. Przebudowa będzie kosztować ponad 2,1 mln zł, a 900 tys. zł dołoży Urząd Miasta w Biłgoraju.
w sobotę, godzina 13:07 Lubelszczyzna
Sprawdź bezpłatnie ustawienie świateł w samochodzie
10 października 2021 Biłgoraj
Garażówka po raz 20.
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl