Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2020.07.17 17:44

Komentarz burmistrza po II turze wyborów prezydenckich

Burmistrz Biłgoraja Janusz Rosłan za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się refleksjami po II turze wyborów prezydenckich, która odbyła się w ubiegłą niedzielę, 12 lipca. Poniżej zamieszczamy komentarz burmistrza.
Komentarz burmistrza po II turze wyborów prezydenckich
Komentarz burmistrza po II turze wyborów prezydenckich

Trochę ochłonąłem już po wyborach i czas na kilka refleksji. Jestem zawiedziony postawą Szymona Hołowni, Władysława Kosiniaka Kamysza i Roberta Biedronia. Moim zdaniem powinni stanąć murem za Trzaskowskim, włączyć się czynnie!!! do jego kampanii wyborczej i dać wyborcom bardzo jasny przekaz. Nie zrobili tego, szkoda. Pożyjemy, zobaczymy. Może nie będzie tak źle.

Niejednokrotnie dzieci mają duży wpływ na swoich rodziców i to one często uczą ich, że np. nie wolno spalać odpadów, że należy segregować śmieci i że nie powinno się marnować wody. A inne przypominają, że nikt nie powinien się bać wyjść z domu, niezależnie od tego, w co wierzy, jaki ma kolor skóry, poglądy, jakiego kandydata popiera i kogo kocha, że wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługujemy na szacunek. Chciałbym uwierzyć w słowa Prezydenta kiedy mówił, że druga kadencja będzie inna i w tej będzie odpowiadał tylko przed Bogiem, Historią i Narodem. Oby tak się stało!

Dziękuję Wam wszystkim za komentarze. Niektóre z nich bardzo mnie zaniepokoiły i to nie te nakazujące mi "zamknięcie mojego komunistycznego ryja", ale te pozytywne, w których gratulujecie mi odwagi. Pomyślałem, że odwagę to trzeba było mieć w 1981 r., kiedy wspólnie z koleżankami i kolegami z roku postanowiliśmy przyłączyć się do strajku na UMCS. Ale dzisiaj, po 30 latach funkcjonowania demokratycznego państwa, ktoś gratuluje mi odwagi za napisanie tego co myślę i czuję? Zachęcam Was do wysłuchania pięknej pieśni Nataszy Czarmińskiej napisanej przez Jerzego Ignaciuka z muzyką Stefana Brzozowskiego, śpiewanej w 1981 r. "Obudźmy się ze snu lęku". My również śpiewaliśmy ją w zespole prowadzonym przez Marylę Olejko w Biłgorajskim Domu Kultury, jeszcze w słusznie minionych czasach i to też wymagało odwagi.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Komentarz burmistrza po II turze wyborów prezydenckich, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 7893
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (5)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
J.Deep  Gdyby zabrali Rosłanowi jego tv Biłgorajską i wieczne chwalenie lewicy w tej tv z Biłgorajskiego Domu Kultury podającej fakty w stylu TVN jak temat Józefa Dechnika przedstawiającego Dechnika jak człowieka suoer dobrego, bezbłędnego, pomagającego, roztropnego i miłosiernego!!! Lecz rzeczywistość czasów komunizmu była Panowie/Panie całkiem inna!! Zróbcie z Dechnika Świętego i Neskalanego bo tak to jest przestawione w reportażu z TV Biłgorajska. To teraz pomyślcie szanowni mieszkańcy Jaki jest Włodarz Miasta. Przedstawiany jako bezbłędny, niezastąpiony i MEGA uczciwy. Jak ludzie w mieście się czują gdy przychodzili do włodarza o pomoc!!! Pomyślcie ludzie trochę głową SWOJĄ nie tym co mówi tv Biłgorajska w kablówce chwaląc Rosłana jak niezastąpionego. Jest to pranie mózgów naszym kochanym rodzicom co są ślepo wpatrzeni w naszego włodarza Miasta w telewizji kablowej. Ogląda to ponad 62 procent biłgorajskiej ziemi. PRANIE MÓZGU O NIEOMYLNOŚCI WŁODARZA. Lewica zawsze knuła i była specjalistyczną Partią od Prania Mózgów społeczeństwu. Daliście Burmistrzowi media to teraz macie - dajecie mu wiarę nie widząc polityczny i ciągły podstęp i walkę przez tv o Władzę. Telewizję za nasze podatki i tylko przedstawiającą włodarza w superlatywach i t d . można dużo pisać o tym przypadku w stylu TVN - jak to media działają na ludzką psychikę.
Przykłady relacji jak tv służy tylko Burmistrzowi pod występy , że jest nieomylny. Jak władza posiada tv pod pokaz , że nasz włodarz jest najlepszy i wszystkowiedzący. inni nie mają prawa wystąpić tak jak nasz włodarz:
https://www.facebook.com/btkredakcja/videos/rozmowa-janusz-ros%C5%82an/212523113307198/
Wszystko opanowane - tylko ma występować Burmistrz i nienagannie :
https://www.bck.lbl.pl/btk.php
18 lipca 2020
+79
-20
blondyn  BRAWO TY!!! Celnie i w punkt! A tak na marginesie to zastanawiam się czy Burmistrz nie zamierza wespół zespół z Trzaskowskim tworzyć "nową solidarność", czyżby "Bolek2" w Biłgoraju się objawił??? Ta sama wrażliwość???
18 lipca 2020
+38
-15
formaldehyd  Żałosne. Najpierw o Auschwitz, teraz o 81 roku. Brakuje jeszcze o bolszewikach. Schematyczny,płaczliwy Burmistrz. Ciekawe czy pamięta kto powiedział' wygrajcie sobie wybory'...
17 lipca 2020
+44
-25
Ostatnio dodane komentarze
SKY   Pan Burmistrz Rosłan ma i zawsze miał klasę. Nikogo nie obraża, jest niesamowicie inteligentny. Przez wszytskie lata pokazał, że potrafi,że bardzo dobrze radzi sobie w różnych trudnych sytuacjach. Cieszę się i jestem dumny, że mamy takiego Włodarza!
18 lipca 2020
+21
-21
blondyn  do J.Deep   BRAWO TY!!! Celnie i w punkt! A tak na marginesie to zastanawiam się czy Burmistrz nie zamierza wespół zespół z Trzaskowskim tworzyć "nową solidarność", czyżby "Bolek2" w Biłgoraju się objawił??? Ta sama wrażliwość???
18 lipca 2020
+38
-15
J.Deep   Gdyby zabrali Rosłanowi jego tv Biłgorajską i wieczne chwalenie lewicy w tej tv z Biłgorajskiego Domu Kultury podającej fakty w stylu TVN jak temat Józefa Dechnika przedstawiającego Dechnika jak człowieka suoer dobrego, bezbłędnego, pomagającego, roztropnego i miłosiernego!!! Lecz rzeczywistość czasów komunizmu była Panowie/Panie całkiem inna!! Zróbcie z Dechnika Świętego i Neskalanego bo tak to jest przestawione w reportażu z TV Biłgorajska. To teraz pomyślcie szanowni mieszkańcy Jaki jest Włodarz Miasta. Przedstawiany jako bezbłędny, niezastąpiony i MEGA uczciwy. Jak ludzie w mieście się czują gdy przychodzili do włodarza o pomoc!!! Pomyślcie ludzie trochę głową SWOJĄ nie tym co mówi tv Biłgorajska w kablówce chwaląc Rosłana jak niezastąpionego. Jest to pranie mózgów naszym kochanym rodzicom co są ślepo wpatrzeni w naszego włodarza Miasta w telewizji kablowej. Ogląda to ponad 62 procent biłgorajskiej ziemi. PRANIE MÓZGU O NIEOMYLNOŚCI WŁODARZA. Lewica zawsze knuła i była specjalistyczną Partią od Prania Mózgów społeczeństwu. Daliście Burmistrzowi media to teraz macie - dajecie mu wiarę nie widząc polityczny i ciągły podstęp i walkę przez tv o Władzę. Telewizję za nasze podatki i tylko przedstawiającą włodarza w superlatywach i t d . można dużo pisać o tym przypadku w stylu TVN - jak to media działają na ludzką psychikę.
Przykłady relacji jak tv służy tylko Burmistrzowi pod występy , że jest nieomylny. Jak władza posiada tv pod pokaz , że nasz włodarz jest najlepszy i wszystkowiedzący. inni nie mają prawa wystąpić tak jak nasz włodarz:
https://www.facebook.com/btkredakcja/videos/rozmowa-janusz-ros%C5%82an/212523113307198/
Wszystko opanowane - tylko ma występować Burmistrz i nienagannie :
https://www.bck.lbl.pl/btk.php
18 lipca 2020
+79
-20
Drakkar   Panie burmistrzu czyz nie lepiej skupic sie na Biłgoraju?Nie ma sensu angażowac sie w to polityczne bagno!Pracujmy dla miasta.Wyborcy chcą pana na burmistrza.Tak pokazały ostatnie wybory.Wniosek taki iz nie ma godnego następcy.
Radnych wymienić na bezpartyjnych i bez grupowych.
18 lipca 2020
+20
-20
formaldehyd   Żałosne. Najpierw o Auschwitz, teraz o 81 roku. Brakuje jeszcze o bolszewikach. Schematyczny,płaczliwy Burmistrz. Ciekawe czy pamięta kto powiedział' wygrajcie sobie wybory'...
17 lipca 2020
+44
-25
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w poniedziałek, godzina 09:36 Biłgoraj
Odpowiedź wiceprezesa Arion Szpitale Sp. z o.o. na list otwarty w sprawie biłgorajskiego szpitala
Wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski wystosował list otwarty do mieszkańców Biłgoraja dotyczący sytuacji biłgorajskiego szpitala. W odpowiedzi na przytoczone zarzuty, w imieniu zarządu spółki Arion Szpitale Sp. z o.o., głos zabrał wiceprezes Karol Stpiczyński. Poniżej publikujemy pełną treść stanowiska.
dzisiaj, 11:22 Lubelszczyzna
Lubelszczyzna na drugim miejscu pod względem liczby zakażeń
w piątek, godzina 23:08 Biłgoraj
"W rytmie miasta"
11 czerwca 2021 Powiat
Nauczyciele odznaczeni
Wojewoda lubelski Lech Sprawka w asyście lubelskiego kuratora oświaty Teresy Misiuk wręczył nauczycielom z terenu województwa lubelskiego odznaczenia państwowe i resortowe. Postanowieniami prezydenta RP i ministra edukacji i nauki nauczyciele z terenu powiatów biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego, zamojskiego i Miasta Zamość odebrali Złote, Srebrne i Brązowe Medale za Długoletnią Służbę i Medale Komisji Edukacji Narodowej.
w czwartek, godzina 20:22 Biłgoraj
Zmarł ks. Bogusław Wojtasiuk
dzisiaj, 09:26 Biłgoraj
Od najbliższej niedzieli przestaje obowiązywać dyspensa od uczestnictwa we mszy św.
11 czerwca 2021 Tarnogród
Uroczyste otwarcie Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury
W piątek, 11 czerwca, odbyło się uroczyste otwarcie Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury. Trwający niemal dwa lata remont pochłonął 7 mln zł.
w czwartek, godzina 12:10 Powiat
Działania z wykorzystaniem drona. W 3 godziny ujawniono 12 wykroczeń
dzisiaj, 10:04 Gmina Biłgoraj
Wójt apeluje o racjonalne korzystanie z wody
w piątek, godzina 15:59 Powiat
Absolutorium dla Zarządu Powiatu
W piątkowe popołudnie 18 czerwca odbyła się sesja Rady Powiatu, podczas której dyskutowano o wykonaniu budżetu za ubiegły rok. Radni głosowali też nad udzieleniem absolutorium całemu zarządowi, czyli wyrażeniem poparcia dla gospodarki finansowej organu samorządowego.
w niedzielę, godzina 14:50 Biłgoraj
Czerwcowa garażówka
dzisiaj, 08:15 Biłgoraj
Zwycięstwo w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików
w środę, godzina 16:20 Biłgoraj
Pół wieku razem, czyli Złote Gody w Biłgoraju
Pół wieku temu przysięgali sobie miłość na zawsze, słowa dotrzymali. 39 par z Biłgoraja w tym roku świętuje 50. rocznicę zawarcia małżeństwa. Część z nich wzięła udział w uroczystościach zorganizowanych przez samorząd miasta. Wydarzenie odbyło się w środowe popołudnie 16 czerwca w Biłgorajskim Centrum Kultury.
10 czerwca 2021 Biłgoraj
Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy na scenie BCK
we wtorek, godzina 12:16 Biłgoraj
Nie ustąpił pierwszeństwa, zderzył się z pojazdem i dachował
8 czerwca 2021 Biszcza
Sprawcy usiłowania zabójstwa zatrzymani. Grozi im nawet dożywocie
Czujność policjantów i legitymowanie idących nocą nieznanych mężczyzn przyczyniły się do ujawnienia i zatrzymania sprawców usiłowania zabójstwa. Dwaj mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego wtargnęli do mieszkania 75-latka w celach rabunkowych. Zaatakowali go podczas snu, dotkliwie pobili i okradli. Nieprzytomny 75-latek został przewieziony do szpitala. Zatrzymani przez policjantów mężczyźni zostali już tymczasowo aresztowani. Grozi im nawet dożywotnie więzienie.
w czwartek, godzina 10:12 Wola Dereźniańska
Czyje zguby?
w piątek, godzina 10:43 Lubelszczyzna
Spada liczba nowych zakażeń w kraju, rośnie w województwie
10 czerwca 2021 Kraj
Konferencja dot. luzowania obostrzeń. Jakie nowości ogłosił premier?
W czwartkowe popołudnie 10 czerwca odbyła się konferencja prasowa poświęcona obostrzeniom związanym z sytuacją epidemiczną. Premier Mateusz Morawiecki oraz minister zdrowia Adam Niedzielski przekazali jakie decyzje zostały podjęte odnośnie zasad, które będą obowiązywać podczas wakacji. Pierwsze luzowania nastąpią już w najbliższą niedzielę.
w środę, godzina 09:05 Biłgoraj
Co? Gdzie? Kiedy?
dzisiaj, 07:27 Józefów
Spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl