Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Wywiad z posłem-elektem Piotrem Szeligą
2011.10.16 13:32 | aktualizacja: 2011.10.17 23:44

Polityka jest moją pasją

Do tej pory był nauczycielem, radnym, przewodniczącym Klubu Radnych PiS. Od ostatniej niedzieli także posłem na sejm. Jak z nowymi obowiązkami poradzi sobie Piotr Szeliga? W rozmowie z portalem bilgorajska.pl opowiedział o swojej pasji, która zaprowadziła go aż do parlamentu.
Polityka jest moją pasją
Polityka jest moją pasją

bilgorajska.pl: Podczas wyborów mógł Pan liczyć na ogromne poparcie zarówno mieszkańców Biłgoraja, jak i całego powiatu. To duży sukces dostać się do sejmu z poparciem ponad 8 tys. głosów. Co chciałby Pan powiedzieć swoim zwolennikom, a jak przekonać do siebie tych, którzy oddali głos na konkurentów?

Piotr Szeliga: Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie głos, za zaufanie, jakim mnie Państwo obdarzyliście. Dziękuję członkom, sympatykom PiS i wszystkim tym, którzy zaangażowali się w kampanię i w różny sposób pomogli mi. To nasz wspólny sukces. Szczególne podziękowania składam mojej kochanej żonie Angelinie - za wspieranie mnie. Jestem otwarty na współpracę ze wszystkimi mieszkańcami Biłgoraja i powiatu. Poseł ma być dla wszystkich. Myślę, że swoją aktywnością i pomocą przekonam do siebie tych, którzy dzisiaj stawiali na innych.

bilgorajska.pl: W ciągu niespełna roku zaistniał Pan na scenie politycznej, najpierw w wymiarze lokalnym, jako radny Rady Miasta, teraz jako poseł na sejm. Czy polityka od zawsze była planem na życie, a może przypadek zdecydował o takim rozwoju sytuacji?

P.S.: Polityka jest moją pasją. Nie można jej nazwać planem na życie. Politykiem się bywa, piastuje się różne urzędy, stanowiska, ale zawsze dla mnie najważniejsze jest to, aby być sobą, być człowiekiem, który żyje z ludźmi i dla ludzi.

bilgorajska.pl: Praca w parlamencie to nie tylko odpowiedzialność, daje także spore możliwości, jednak Pan będzie posłem pozostającym w opozycji. Jakie to przyniesie korzyści dla Biłgoraja i jego mieszkańców?

P.S.: Bycie w opozycji nie przekreśla tego, żeby aktywnie pracować na rzecz regionu i mieszkańców. Będę się starał, aby wspólnie z Panią Poseł Tokarską, której gratuluję wyniku w wyborach i mandatu poselskiego, zabiegać o środki na nasz region. Uważam, że na pewno Biłgoraj skorzysta na tym, że jestem posłem, a w jakim wymiarze, to już pokaże najbliższa przyszłość. Liczę na dobrą współpracę z samorządowcami wszystkich szczebli. Każdy burmistrz, wójt, radny - niech zawsze śmiało się do mnie zwraca. Razem musimy zadbać o rozwój naszego regionu.

bilgorajska.pl: W której z komisji sejmowych widziałby się Pan najchętniej? Nad którymi zagadnieniami będzie Pan pracował najintensywniej?

P.S.: Mam swoje wymarzone komisje, ale na razie nie chciałbym o nich mówić. W Sejmie każdy klub parlamentarny otrzymuje określoną liczbę miejsc w komisjach. Trzeba je obsadzać według kompetencji posłów, dlatego na klubie zdecyduje się kto na tę chwilę powinien pracować w jakiej komisji.

bilgorajska.pl: Na koniec chciałabym zapytać o Pana stosunek do Ruchu Palikota. Pochodzący z Biłgoraja poseł jest zarazem liderem trzeciej siły w parlamencie. Między Pana partią, a Ruchem Palikota są ogromne różnice światopoglądowe, ale czy mimo wszystko widzi Pan szansę na współpracę dla dobra Biłgoraja? Czy w tej sytuacji patriotyzm lokalny będzie miał jakiekolwiek znacznie?

P.S.: W sprawach światopoglądowych ja i pan Palikot to dwa przeciwległe bieguny. Na pewno nie ma możliwości porozumienia się na tej płaszczyźnie. Dla mnie Bóg jest najważniejszy. Jeśli chodzi o płaszczyznę gospodarczą, to oczywiście liczę na współpracę. Przecież, jeśli uda nam się przeprowadzić jakąś inwestycję, sprowadzić inwestora do Biłgoraja, to skorzystają z tego mieszkańcy, a o to w tym wszystkim chodzi.

bilgorajska.pl: Dziękuję za rozmowę.

P.S.: Dziękuję i serdecznie zapraszam wszystkich Państwa do mojego biura, które zostanie otwarte w Biłgoraju.

red.
REKLAMA
Oceń:
5 głosów
Polityka jest moją pasją, 4.2000 out of 5 based on 5 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 17597
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (39)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
491-51c
~ Puszcznin_z_Puszczy   Chamie oddaj tą kasę z Niemiec "Seminarium"
:)
19 października 2012
+3
-1
PL
018-7da
~ aandre   CHWILAMI TO NAWET NIE WIEM CZY CZYTAĆ TE ABSURDALNE ANONIMOWE WYPOWIEDZI.
PIOTRZE, SPOKOJNYCH PRZEMYŚLANYCH DECYZJI, NIE DAJ SIĘ ZDENERWOWAĆ "DZIW" GRUPĄ ZAZDROŚNIKÓW I SMERFÓW MARUDNYCH, PRACUJ DLA POLSKI I NASZEGO REGIONU, NIE ZANIEDBUJ PIĘKNEJ MAŁŻONKI.
ROZUMIEM TWOJĄ DECYZJĘ O PRZEJŚCIU DO KLUBU SOLIDARNA POLSKA, ALE PAMIĘTAJ ŻE PRAWICA JEST JEDNA I TAK JAK MÓWIŁ ZIOBRO, WASZYM WROGIEM POLITYCZNYM JEST "PO I PALIKOT"
POZDRAWIAM
4 grudnia 2011
+0
-4
PL
810-2a2
~ Janko   Co na temat biednego powiada,przysłowie? Nie daj Boże z dziada,pana.A z parobka gospodarza.Do kogo ja piję? Palikot zanim wziął się za politykę.Już był bogaty.Co to oznacza? Taki człowiek nie wyżywa się na pieniądzach.Tylko na polityce na władzy.Nie wiem czy Szelidze jest znane,przysłowie.A bodajż ty cudze dzieci,uczył.Co do wypowiedzi Szeligi na temat Palikota. Należy się Palikotowi od Szeligi szacunek choćby poprzez,wiek.
24 listopada 2011
+3
-1
PL
b35-292
~ Mirka   ten nowy poseł jest tylko i wyłącznie ZDRAJCĄ !
14 listopada 2011
+6
-2
PL
401-b7b
~ sayonara   chociaż tyle dobrego,że pan Piotr nie będzie już uczył, chociaż "uczył" to za dużo powiedziane, raczej opowiadał o swoich kotach w szkole
28 października 2011
+6
-2
US
86c-7e2
~ he   jego kolega bedzie inteletualista tomaszewski z lodzi------heheheheh
21 października 2011
+3
-1
PL
ad0-925
~ Janko   Panie Piotrze,propozycja.Zmień Pan PiS. Widzę Pana w Sejmie u Palikota.Zna Pan historie kołka w płocie?
19 października 2011
+2
-3
PL
a4d-d1d
~ Niezazdrosny   Janosiku z zazdrości zrób sobie siku bo w butach masz już mokro.
19 października 2011
+2
-4
PL
200-17b
~ janosik   No jakoś nikt mi nic konkretnego nie napisał co może pan Szeliga w Sejmie dla nas zrobić bo nie może nic!"Naciskać..." to on będzie mógł przyciski na "nie"jak mu prezes karze.Opozycja nawet ta najmocniejsza nie ma nic do gadania przy takiej przewadze w Senacie i prezydencie z PO,co tak po prawdzie wcale nie jest do końca takie dobre.Jedyne co pan Szeliga może zrobić to przejść do PO lub PSL i wtedy zawalczyć o coś dla nas wszystkich-takie brutalne realia.
19 października 2011
+6
-3
PL
b3b-098
~ Nic regionowi to takim pośle!   Szeliga bez pozwolenia prezesa nawet o tym, w której komisji by się widział, nie chce się wypowiadać. Kolejny bezwolny poseł! Już widzę jak będzie bronił spraw regionu ramię w ramie z p. Tokarską z PSL-u, czyli z partii rządzącej.
Kup sobie inny krawat, bo ten się już opatrzył!
18 października 2011
+7
-4
NL
a59-830
~ Sru   "S**eprzaj dziadu" :) :)
17 października 2011
+7
-5
NL
a59-830
~ Max   Zacytuję, podobnie jak kiedyś zacytował Giertych, Pana posła PiS Pana Kurskiego "Ciemny Naród wszystko kupi" tyle w temacie. Nic się w regionie nie zmieni, przestałem w to wierzyć.
17 października 2011
+7
-3
PL
3f5-fe3
~ Kasia   Jadziu idź spać. Jad, jad, jad i po co Jadziu?
17 października 2011
+4
-5
PL
89f-967
~ Jadwiga   Temu panu z oczu patrzy że to jest Facet z PISU coś okropnego ludzie nie widzieliście tego wcześniej będziecie sobie w brodę pluć
17 października 2011
+11
-6
PL
89f-967
~ ewa   Czytam te komentarze i jestem załamana i nie tylko ja jacy są ludzie w Biłgoraju to jest tragedia żeby było tyle PISUARÓW i jak ma być dobrze pokażcie mi chociaż jedna twarz z PISU która jest normalna która nie ma jadu zawiści zaczynając od KACZYŃSKIEGO skończywszy na szeregowym członkiem PISU chwała Bogu że nie wygrali i mają już szóstą porażkę
17 października 2011
+10
-6
PL
3f6-e54
~ Obserwator   Piotr wszedł do sejmu i dobrze.Teraz przednim duży wysiłek by zrobić coś dla Biłgoraja.Pomimo tego że jest w opozycji,może dopominać się o nasz region,może współpracować z posłami z koalicji -Tokarska Żmijan,wreszcie może naciskać na PSL i PO by ci posłowie wywiązywali się z obietnic!!!!!!!!!!
17 października 2011
+6
-13
PL
a4d-d1d
~ Tarnogród   Mądrość wyborców zwyciężyła.Piotr Szeliga posłem Ziemi Biłgorajskiej. Brawo Panie Piotrze!Gratulacje!
17 października 2011
+6
-16
GB
4b0-f5b
~ niewierny Tomasz   jesuuu, ale wazelina od Bilgoraja do Wiejskiej ZGROZA DAJCIE NA MSZE
17 października 2011
+9
-6
PL
993-500
~ Herma   Wynik uzyskany przez PIotra Szeligę świadczy o zaufaniu i nie psujmy tego już na początku. W tej chwili potrzebne jest mu wsparcie i wiara że go nadal popieramy. Żeby coś osiągnąć trzeba być zdeterminowanym i iść do przodu i PIotr taki właśnie jest, takie są plany naszego elekta ale potrzebne jest i nasza wsparcie. Skoro daliśmy mandat i to pozwólmy spokojnie działać młodym. Wspierajmy ich naszą wiedzą i doświadczeniem jakie nam udało się osiągnąć.
17 października 2011
+10
-9
PL
2a2-9d5
~ Evlin   Bardzo mądry i rzeczowy wywiad. Gratuluję świetnego wyniku i poparcia wśród ludzi, którzy potrzebują zmian na lepsze, dlatego wybrali osobę młodą, inteligentną, energiczną i gotową do współpracy. Życzę samych sukcesów w realizacji projektów.
17 października 2011
+10
-10
PL
784-f21
~ Marian   Ludzie opamiętajcie się. kampania się skończyła. Dajcie młodemu człowiekowi się wykazać. Skończcie z tą zazdrością i obłuda. Tylko na naszych forach jest tyle jadu i zawiści. co za ludzie tak atakują innych?
17 października 2011
+7
-6
PL
b35-292
~ Janosicku   pytasz co może zrobić ! może tylko zabrać i to obowiązkowo ze sobą na Wiejską ręcznik i mydło, bo jak be zrobi, zeby miał ręce o co wytrzeć.Ament.
17 października 2011
+9
-6
PL
3f5-fe3
~ można wiele   Może i to wiele - przede wszystkim w biurze uzyskają ludzie pomoc. Może też dopingować posła koalicji do lepszego działania itd
17 października 2011
+7
-6
PL
200-17b
~ janosik   Powiedzmy sobie jednak zupełnie szczerze: nic nie zrobi dla nas poseł będący w opozycji,nic.Jeśli się ktoś nie zgadza niech napisze co może załatwić opozycyjny poseł.Zapraszam.
17 października 2011
+9
-6
PL
a4d-d1d
~ Tarnogród   Bacznie obserwowalam kampanię wyborczą i mogę jedynie stwierdzić,że wyborcy przyjęli własciwy kierunek by wreszcie powiat biłgorajski a szczegelnie Bilgoraj miał szanse rozwoju.Mlody ,energiczny i rzeczowy poseł będzie skutecznie działał pomimo,że jest w tzw.opozycji.Przy czynnym działaniu bycie w opozycji też ma swój sens.Panie pośle Szeliga ,niech Pan nie zwraca uwagi na pojedyńcze idiotyzmy pisane przez jedną lub dwie ,,istoty,,Gratuleję i życzę wytrwałości a sukcesy będą
17 października 2011
+7
-7
US
c10-f2a
~ al   powinien zabrac paste do butow bo jarek bedzie go potrzebowal
16 października 2011
+10
-11
PL
336-d1e
~ pu   Gratuluję,ale pan miał ju jedną pasje w życiu,która bardzo szybko się znudziła!!!!!!!!!!!!
16 października 2011
+10
-13
PL
f8a-854
~ kuglarz   Szanowni Państwo jak najbardziej należy pogratulowac wszystkim kandydatom którzy otrzymali "bilet" zaufania, różnie można postrzegac Pana Szeligę, chocby z tego względu że jest młodym posłem, a co za tym idzie doświadczenie nie jest jego atutem, ale... :-) jeżeli mówi się nam o lepszej Polsce, zmianach które mają zachodzic w wielu dziedzinach życia i powodowac solidny rozwój, to powiedzmy sobie jasno że uczestnicy okrągłego stołu i im podobni tego nie dokonają ich czas przeminą, mija, karta przechodzi w ręce ludzi młodych, pytanie co sobą reprezentują, jakich wartości bronią i czy są kolejnymi sprzedawczykami, czekającymi na licytacje??? Piękne jest to że Pan Piotr broni wartości chrześcijańskich, nazwywac kogoś tchórzem, ponieważ dokonał zmiany w swoim życiu, lepiej wcześniej niż później. Wolę żeby był porządnym politykiem, aniżeli pogubionym duchownym.
Pozdrawiam K.
16 października 2011
+15
-11
PL
4a3-07b
~ gmina   Panie Piotrze jestem przekonany,że sprosta Pan wyzwaniom jakie przed Panem stoją, a tym samym biłgorajszczyzna będzie mogła się szczycić dobrym posłem przez następne lata, przez co najmniej kolejną kadencję.(PPP)
16 października 2011
+15
-10
PL
f8a-854
~ mieszkaniec   Mam nadzieje, że współpraca z Panią Poseł będzie się układała pomyślnie, dla dobra rozwoju naszego regionu, nie tylko kierowanie się programem partii, nierzadko sprzecznym, ale wierzę, że na pewno nas nie zawiedziesz i będziesz promował i ściągał wielkie środki na nasz powiat biłgorajski.Powodzenia Panie Szeliga Nasz Pośle z Biłgoraja.
16 października 2011
+9
-10
PL
92f-b69
~ af.   A co może poseł z opozycji?
16 października 2011
+10
-6
PL
2a3-87b
~ Tomek   Brawo Panie Piotrze, warto było oddać na Pana głos. A wynik, świetny!
16 października 2011
+11
-11
PL
f1a-1a8
~ do ~ ie   TY, TYY, TYYY ZAZDROŚNIKU SKOŃCZONY!!!
Zazdrość wypaliła ci mózg, a żal ci d..ę ściska, że to nie ty.TAK??? I tylko dlatego zachowujesz się agresywnie i plujesz PO-wskim jadem na forum!
WSTYD://
16 października 2011
+7
-12
PL
f47-18c
~ aw   jeżeli bóg jest dla ciebie najważniejszy to trzeba było zostać księdzem a nie tchórzyć
16 października 2011
+15
-15
PL
27f-b79
~ Herma   Brawo Piotrze - nareszcie mamy posła z Biłgoraja. Jest młodość, kompetencja i merytoryczne wypowiedzi. Czekamy na dobre wiadomości dla Biłgoraja. Jest przeciwwaga dla tych którzy nic nie robią dla ściany wschodniej. Wierzymy i trzymamy kciuki.
16 października 2011
+16
-12
PL
89a-ffa
~ Tomasz   Dobry kandydat, dobra przyszłość, dobry wybór :)
16 października 2011
+15
-13
PL
3f5-fe3
~ Mirek   Bardzo mądry wywiad - klasa, kultura i merytoryka. Brawo Panie Szeliga. Dobrze zagłosowałem.
16 października 2011
+17
-14
PL
84e-f41
~ Agnieszka   Gratuluję Panu Piotrowi! Takich ludzi potrzebujemy w kraju - inteligentnych,wykształconych i otwartych na współpracę z innymi dla dobra wspólnego. Potrzebujemy elity politycznej, która pokaże, jak ważne jest dobro wspólne, ponieważ ta wartość została zdegradowana w polskim społeczeństwie. Gratuluję odwagi w mówieniu o wartościach chrześcijańskich. Dla Piotra Szeligi nie jest to pusty slogan. Powodzenia.
16 października 2011
+17
-14
US
c10-f2a
~ ie   jestem pewny ze oprocz pensji posla nic w sejmie nie dostanie.ale dla moherow to nie wazne maja kleryka /niedoszlego/ w sejmie
16 października 2011
+21
-20
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w poniedziałek, godzina 09:36 Biłgoraj
Odpowiedź wiceprezesa Arion Szpitale Sp. z o.o. na list otwarty w sprawie biłgorajskiego szpitala
Wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski wystosował list otwarty do mieszkańców Biłgoraja dotyczący sytuacji biłgorajskiego szpitala. W odpowiedzi na przytoczone zarzuty, w imieniu zarządu spółki Arion Szpitale Sp. z o.o., głos zabrał wiceprezes Karol Stpiczyński. Poniżej publikujemy pełną treść stanowiska.
dzisiaj, 11:22 Lubelszczyzna
Lubelszczyzna na drugim miejscu pod względem liczby zakażeń
w piątek, godzina 23:08 Biłgoraj
"W rytmie miasta"
11 czerwca 2021 Powiat
Nauczyciele odznaczeni
Wojewoda lubelski Lech Sprawka w asyście lubelskiego kuratora oświaty Teresy Misiuk wręczył nauczycielom z terenu województwa lubelskiego odznaczenia państwowe i resortowe. Postanowieniami prezydenta RP i ministra edukacji i nauki nauczyciele z terenu powiatów biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego, zamojskiego i Miasta Zamość odebrali Złote, Srebrne i Brązowe Medale za Długoletnią Służbę i Medale Komisji Edukacji Narodowej.
w czwartek, godzina 20:22 Biłgoraj
Zmarł ks. Bogusław Wojtasiuk
dzisiaj, 09:26 Biłgoraj
Od najbliższej niedzieli przestaje obowiązywać dyspensa od uczestnictwa we mszy św.
11 czerwca 2021 Tarnogród
Uroczyste otwarcie Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury
W piątek, 11 czerwca, odbyło się uroczyste otwarcie Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury. Trwający niemal dwa lata remont pochłonął 7 mln zł.
dzisiaj, 10:04 Gmina Biłgoraj
Wójt apeluje o racjonalne korzystanie z wody
w czwartek, godzina 12:10 Powiat
Działania z wykorzystaniem drona. W 3 godziny ujawniono 12 wykroczeń
w piątek, godzina 15:59 Powiat
Absolutorium dla Zarządu Powiatu
W piątkowe popołudnie 18 czerwca odbyła się sesja Rady Powiatu, podczas której dyskutowano o wykonaniu budżetu za ubiegły rok. Radni głosowali też nad udzieleniem absolutorium całemu zarządowi, czyli wyrażeniem poparcia dla gospodarki finansowej organu samorządowego.
w niedzielę, godzina 14:50 Biłgoraj
Czerwcowa garażówka
dzisiaj, 08:15 Biłgoraj
Zwycięstwo w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików
w środę, godzina 16:20 Biłgoraj
Pół wieku razem, czyli Złote Gody w Biłgoraju
Pół wieku temu przysięgali sobie miłość na zawsze, słowa dotrzymali. 39 par z Biłgoraja w tym roku świętuje 50. rocznicę zawarcia małżeństwa. Część z nich wzięła udział w uroczystościach zorganizowanych przez samorząd miasta. Wydarzenie odbyło się w środowe popołudnie 16 czerwca w Biłgorajskim Centrum Kultury.
10 czerwca 2021 Biłgoraj
Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy na scenie BCK
we wtorek, godzina 12:16 Biłgoraj
Nie ustąpił pierwszeństwa, zderzył się z pojazdem i dachował
8 czerwca 2021 Biszcza
Sprawcy usiłowania zabójstwa zatrzymani. Grozi im nawet dożywocie
Czujność policjantów i legitymowanie idących nocą nieznanych mężczyzn przyczyniły się do ujawnienia i zatrzymania sprawców usiłowania zabójstwa. Dwaj mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego wtargnęli do mieszkania 75-latka w celach rabunkowych. Zaatakowali go podczas snu, dotkliwie pobili i okradli. Nieprzytomny 75-latek został przewieziony do szpitala. Zatrzymani przez policjantów mężczyźni zostali już tymczasowo aresztowani. Grozi im nawet dożywotnie więzienie.
w czwartek, godzina 10:12 Wola Dereźniańska
Czyje zguby?
w piątek, godzina 10:43 Lubelszczyzna
Spada liczba nowych zakażeń w kraju, rośnie w województwie
10 czerwca 2021 Kraj
Konferencja dot. luzowania obostrzeń. Jakie nowości ogłosił premier?
W czwartkowe popołudnie 10 czerwca odbyła się konferencja prasowa poświęcona obostrzeniom związanym z sytuacją epidemiczną. Premier Mateusz Morawiecki oraz minister zdrowia Adam Niedzielski przekazali jakie decyzje zostały podjęte odnośnie zasad, które będą obowiązywać podczas wakacji. Pierwsze luzowania nastąpią już w najbliższą niedzielę.
w środę, godzina 09:05 Biłgoraj
Co? Gdzie? Kiedy?
dzisiaj, 07:27 Józefów
Spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl